Dzień dobry! Cieszę się że jesteś na mojej stronie internetowej.

Jestem Wiesław, mieszkam w Łodzi, jestem żonaty i mam dorosłe dzieci. Posiadam wyższe wykształcenie techniczne a w dziedzinie masażu, dwuletnie policealne studium masażu różne szkolenia w zakresie pracy z ciałem oraz uprawnienia instruktora sportu i bogate doświadczenie aktualnie jeszcze czynnego sportowca dające rękojmię racjonalnej oceny niewłaściwych wzorców ruchowych i kompensacji posturalnej będącej ich wynikiem lub wynikiem różnych dysfunkcji w biernej lub czynnej części układu ruchu. Jest to istotne z tego względu że często, różnorodnego pochodzenia dysfunkcje przekraczają możliwości i uprawnienia masażysty ,co powinno zakończyć się pomocą w kontakcie pacjenta z lekarzem lub fizjoterapeutą.

O mnie

Masażem a szczególnie sportowym zajmowałem się amatorsko od wielu lat. Masaż jest moją pasją bo satysfakcja ze skutecznej pomocy zdrowotnej dla drugiego człowieka, to wspaniałe uczucie .Te uwarunkowania zadecydowały o wykorzystaniu moich możliwości oraz zdobytej wiedzy, w pracy zawodowego masażysty.

Przedstawiam poniżej dokumenty będące formalną podstawą do działalności w zawodzie Technika Masażysty ,mającym symbol 325402 kw. Z.1 oraz klasę PKD 86.90.A która obejmuje m.in. masaż leczniczy, terapię ruchową itp. Prowadzoną w prywatnych gabinetach oraz w domu pacjenta.

Jest oczywiste że ”papiery” są jedynie formalnością. Tak naprawdę liczy się wiedza, umiejętności, doświadczenie oraz zaangażowanie z zastrzeżeniem że nic na siłę i z dużą dawką pokory dla każdego przypadku.